Sluneční brýle

Doba kdy sluneční brýle připomínali spíše svářečskou kuklu jsou již naštěstí dávno pryč a vy si tak můžete vybrat z široké nabídky slunečních brýlí, které nejenže plní svou ochrannou funkci, ale navíc se stanou skvělým módním doplňkem.


V dnešní době jsou sluneční brýle nepostradatelné pro každého z nás, ať už jste vyznavačem horké letní dovolené, nebo zimních radovánek na horách a kdo je nemá, jakoby vlastně vůbec nebyl.

Jaké sluneční brýle si tedy vybrat? Co se týče ochrany proti slunečnímu záření, tak základním faktorem pro bezpečí vašeho zraku je ochranný filtr UV 400 kterým jsou vybaveny všechny sluneční brýle, které najdete v naší nabídce.

Ve fantazii se meze nekladou a ani my žádné meze neklademe, vybrat si můžete ze široké nabídky retro slunečních brýlí, které svou rozmanitostí uspokojí vyznavače klasického retro stylu z 80. let.

Pokud chcete jít s dobou a jste rádi "IN", tak právě pro vás je jako dělaná kategorie trendy sluneční brýle, kde si můžete užívat nejnovější modely slunečních brýlí ve světě módy. Nejžádanějším stylem dnešní doby zejména pro ženy jsou aktuálně "kočičí" modely brýlí jako například Pilotky Cat eye - pink nebo nestárnoucí klasika Retro kočičí očí - černé.

Pokud máte rádi dřevo, tak pro vás máme něco exkluzivního! Ano, tušíte správně: dřevěné brýle. Nejen že zakoupením těchto slunečních brýlí šetříte životní prostředí, ale navíc se budete pyšnit něčím naprosto originálním a i když dřevěné brýle na trhu už nějaký ten pátek jsou, tak stále jsou stále velice žádaným trendem.

Na své si přijdete i pokud jste vyznavači sportovních a outdoorových aktivit. Vybrat si můžete ze stylových sportovní brýlí, díky kterým dosáhnete lepších sportovních výsledků a aktivní život se s nimi stane zábavnější.

Pokud nejste zrovna sportovní fanoušek a spíše se chystáte na horkou letní party a chcete překvapit něčím originálním, tak i na vás jsme mysleli. V "bláznivé" kategorii party brýle na vás čeká hned několik druhů zábavných brýlí s kterými na vaší party budete středem pozornosti. Nejoblíbenějšími party brýlemi jsou Sluneční party brýle Bahami a Sluneční brýle Pixel, které lze pořídit v několika barevných variantách.

 
49
199149199
Značky
Materiál
Obroučky
Styl
Zabarvení skel

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem