Doprava a platba

CENÍK DOPRAVY  PRO ČR

Doručení na adresu 99,- Kč
Zásilkovna 59,- Kč

  

 

CENÍK PLATEBNÍCH METOD 

Zboží hned zaplatit za 14 dní  ZDARMA
Online platba kartou ZDARMA
Online platba bankovním převodem ZDARMA
GoPay peněženka ZDARMA
Bitcoin ZDARMA
SMS platba ZDARMA
Mplatba ZDARMA
Super CASH ZDARMA
Dobírkou 39,- Kč

 

DODACÍ LHŮTA

Objednávky do 16:00 v pracovních dnech expedujeme ještě tentýž den a zpravidla jsou doručeny do 48 hodin, objednávky po 16 hodině o víkendech a svátcích expedujeme následující pracovní den.

NĚCO O NAŠICH DOPRAVCÍCH

Doručení na adresu

Kurýrní služba Vám zaveze balíček, kam jen si řeknete. Velkou výhodou tohoto dopravce je, že po vyexpedování zásilky obdržíte první sms zprávu, ve které Vás dopravce informuje o převzetí zásilky a předpokládaném termínu dodání, ve druhé sms zprávě pak obdržíte časové rozpětí s pouhým hodinovým okénkem (např. balíček budeme doručovat mezi 11:00 - 12:00), případně si můžete upravit čas dodání sami po dohodě s kurýrem. Doba dodání je zpravidla do 48 hodin.

 

Zásilkovna

Zásilkovna disponuje téměř 1700 výdejními místy po celé České a Slovenské republice, kde si svoji zásilku můžete vyzvednout. Běžná doba doručení činí 48 -72 hodin od momentu, kdy Váš balíček odevzdáme přepravci. Zásilkovna vás informuje prostřednictvím SMS a e-mailem, který jste zadali v objednávce na e-shopu. Vyčkejte prosím, až dostanete informaci, že je zboží uloženo na vámi zvoleném výdejním místě. Běžná doba uložení činí 7 kalendářních dnů, můžete ovšem zažádat o prodloužení na 21 dnů včetně prostřednictvím odpovědní SMS. Balíček se zbožím si můžete vyzvednout v momentě, kdy vám dojde SMS či e-mail s informací o uložení. Obdržíte také heslo, které musíte při vyzvedávání nadiktovat prodejci na výdejním místě.

Při nákupu nad 999,- Kč získáte dopravu zcela zdarma.