Doprava a platba

CENÍK DOPRAVY  PRO ČR

Česká pošta  99,- Kč
Uloženka 59,- Kč
DPD Private 119,- Kč
DPD Pick-up 69,- Kč
Zásilkovna 59,- Kč

 

CENÍK DOPRAVY PRO SK

  DPD  199,- Kč
  Zásilkovna 89,- Kč

 

 

CENÍK PLATEBNÍCH METOD 

Zboží hned zaplatit za 14 dní  ZDARMA
Online platba kartou ZDARMA
Online platba bankovním převodem ZDARMA
GoPay peněženka ZDARMA
Bitcoin ZDARMA
SMS platba ZDARMA
Mplatba ZDARMA
Super CASH ZDARMA
Dobírkou 39,- Kč

 

DODACÍ LHŮTA

Objednávky do 15:00 v pracovních dnech expedujeme ještě tentýž den a zpravidla jsou doručeny do 48 hodin, objednávky po 15 hodině o víkendech a svátcích expedujeme následující pracovní den.

NĚCO O NAŠICH DOPRAVCÍCH

Česká pošta

Prostřednictvím České pošty zpravidla odesíláme zboží, jako doporučenou zásilku do vlastních rukou, v případě, že budete chtít zásilku doručit, jako balík doruky, nebo balík na poštu, prosíme o poznámku k objednávce, cena je jednotná pro všechny 3 typy doručení, bez ohledu na velikost, nebo váhu zásilky. doba doručení této služby je zpravidla do 48 hodin od objednání.

Uloženka

Pokud nemáte v blízkosti poštu a nemáte čas vyhlížet kurýra, tak tu pro Vás máme skvělou možnost, jak si balíček jednoduše vyzvednout například cestou z práce, nebo ze školy na více než 300 výdejních míst Uloženky, kde si určitě vyberete. Nejlevnější a zároveň velice spolehlivá forma doručení, kterou jistě oceníte. Objednávky tímto přepravcem doručujeme zpravidla do 48 hodin.

DPD

Kurýrní služba DPD Vám zaveze balíček, kam jen si řeknete. Velkou výhodou tohoto dopravce je, že po vyexpedování zásilky obdržíte první sms zprávu, ve které Vás dopravce informuje o převzetí zásilky a předpokládaném termínu dodání, ve druhé sms zprávě pak obdržíte časové rozpětí s pouhým hodinovým okénkem (např. balíček budeme doručovat mezi 11:00 - 12:00), případně si můžete upravit čas dodání sami po dohodě s kurýrem. Doba dodání je zpravidla do 48 hodin.

DPD Pick-up

V tomto případě se o doručení Vaší zásilky postará opět přepravní společnost DPD, která Vám doručí balíček na Vámi vybrané místo z velké výdejní sítě poboček, jako je podobně u Uloženky. Výhodná a efektivní varianta doručení zásilky DPD Pick-up doručuje zpravidla do 48 hodin.

Zásilkovna

Zásilkovna disponuje téměř 1700 výdejními místy po celé České a Slovenské republice, kde si svoji zásilku můžete vyzvednout. Běžná doba doručení činí 48 -72 hodin od momentu, kdy Váš balíček odevzdáme přepravci. Zásilkovna vás informuje prostřednictvím SMS a e-mailem, který jste zadali v objednávce na e-shopu. Vyčkejte prosím, až dostanete informaci, že je zboží uloženo na vámi zvoleném výdejním místě. Běžná doba uložení činí 7 kalendářních dnů, můžete ovšem zažádat o prodloužení na 21 dnů včetně prostřednictvím odpovědní SMS. Balíček se zbožím si můžete vyzvednout v momentě, kdy vám dojde SMS či e-mail s informací o uložení. Obdržíte také heslo, které musíte při vyzvedávání nadiktovat prodejci na výdejním místě.

Při nákupu nad 999,- Kč získáte dopravu zcela zdarma.

Doba dodání na Slovensko je o 24 hodin delší, než standardní doba doručení v ČR.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.